Skladový manipulant v zásilkové společnosti- Kralupy nad Vltavou (i s VZV)

Popis:Pro našeho významného klienta, významnou českou zásilkovou společnost, hledáme skladníka na manipulační práce ve skladu ve středisku v Kralupech nad Vltavou.
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:- manipulační práce ve skladu
- překládání zboží, vykládky a nakládky kamionů, skenování a polepování zboží, třídění zásilek případná práce s VZV
Místo výkonu práce:Kralupy nad Vltavou
Pracovní doba:dle domluvy
Požadujeme:- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost
- vysoké pracovní nasazení, samostatný přístup k práci
- zpočátku agenturní zaměstnání
- případné platné oprávnění na VZV
- individuální pojištění pro případ škody způsobené zaměstnavateli
- nástup ihned
Nabízíme:- zázemí stabilní společnosti
- možnost týdenních záloh ve výši 50% z odpracovaného
- možnost absolvování školení a zkoušek na VZV na náklady firmy
- zajímavé osobní ohodnocení v případě kvalitní práce
- v budoucnu možný přestup pod přímého zaměstnavatele
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- základní nástupní mzda 20 000 Kč (skladník bez VZV) nebo 22 000 Kč (skladník s VZV)
- zajímavé osobní ohodnocení v případě kvalitních pracovních výkonů
Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:zamestnani@unijob.cz