detail hpp

Skladový manipulant v zásilkové společnosti Cheb

Popis:Pro našeho významného klienta hledáme schopného, manuálně zručného a fyzicky zdatného pracovníka na pozici skladového manipulanta.
Společnost:Spediční společnost poskytující expresní přepravu zásilek a logistická řešení.
O společnosti:Vnitrostátní expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:- třídění zboží na palety
- překládání zboží
- skenování zboží
- foliování zboží
Místo výkonu práce:Cheb
Pracovní doba:6-11 hod, 15-19
Požadujeme:- čistý výpis z TR
- fyzickou zdatnost, manuální zručnost, samostatný přístup k práci
- znalost práce se skenerem
- znalost obsluhy nízkozdvižného paletového vozíku
- předchozí zkušenosti ve skladu - nutné doložit zasláním CV
Nabízíme:- zaměstnání v logistickém skladu s možností profesního růstu
- nástup možný ihned
- AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- nástupní mzda cca 16 000 Kč za měsíc
- po zaučení výkonostní odměny
- v případě zájmu o tuto pozici nám zašlete krátký motivační dopis spolu s životopisem na níže uvedenou emailovou adresu; v případě, že splňujete výše uvedené požadavky, budete pozváni k osobnímu pohovoru
Kontaktní osoba:personalisté
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz