detail hpp

Skladový manipulant - Strančice

Popis:Pro našeho významného partnera, nadnárodní logistickou společnost, hledáme do jejího skladu v Kunicích - Strančicích skladové manipulanty.
Společnost:spediční a logistická společnost
O společnosti:Globální logistická společnost.
Náplň práce:- Vykládky / nakládky kamionů, zaskladnění / vyskladnění na určené pozice, stohování palet, kontrola dodaných dílů dle dodacích listů, scanování, manipulační práce.
- Po zaučení samostatná práce, která vyžaduje dodržování nastavených pracovních postupů a pravidel.
- Práce ve skladovém systému
Místo výkonu práce:Kunice, Strančice - okres Praha, východ
Pracovní doba:Dvojsměnný provoz (6.00 - 14.15 nebo 14.05 - 22.20), případně jen odpolední směny
Požadujeme:- Praxe ve skladových operacích, přiměřená fyzická zdatnost
- Pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost, dochvilnost
- Praxe s VZV či retrakem vítána
- Zpočátku roční smlouva na dobu určitou

Nabízíme:- nástupní mzdu cca 20 000 Kč
- stravenky v hodnotě 100 Kč/den (70% příspěvek zaměstnavatele)
- příspěvek na dopravu ve výši 40 Kč/den
- zajištěn svoz od vlakového nádraží ve Strančicích

Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- nástupní mzda cca 20 000 Kč (pevná + variabilní složka mzdy)
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:zamestnani@unijob.cz