detail hpp

Skladový manipulant - Říčany u Prahy

Popis:Pro našeho významného klienta, mezinárodní velkoobchod s elektronikou a spotřebiči, hledáme vhodné kandidáty na pozici skladového manipulanta.
Společnost:velkoobchod s elektronikou a dalšími spotřebiči
O společnosti:Společnost zajišťuje již od roku 1992 velkoobchodní prodej a servis širokého portfolia značkových výrobků v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, hudebních nástrojů, telekomunikační techniky, kancelářské techniky, hodinářského zboží, dárkových a propagačních předmětů. Již několik let patří mezi renomované obchodní společnosti řízené dle vysokých evropských standardů
Náplň práce:• Vykládka a nakládka kamionů
• Vyskladňování a zaskladňování zboží, konsolidace zboží
• Balení zásilek, příprava k odeslání
• Kompletace výrobků
• Udržování přehlednosti skladu, úklid
Místo výkonu práce:Říčany u Prahy
Pracovní doba:8:30-17h (požadujeme časovou flexibilitu v případě přesčasu)
Požadujeme:• Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
• Oprávnění na VZV výhodou
• Zodpovědný přístup k práci
• Trestní bezúhonnost
• Fyzicky zdatné muže, dobrý zdravotní stav
• Časovou flexibilitu, ochotu pracovat přesčas
Nabízíme:• Práci v zázemí prosperující české, ale zároveň nadnárodní společnosti
• Práci v příjemném kolektivu
• Zajímavé a vysoce motivační mzdové ohodnocení
• Zaměstnanecké výhody (sleva na firemní výrobky/služby, závodní stravování,
firemní společenské akce)
• Nepodmíněno žádným stupněm vzdělání
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Nástupní mzda 30000 Kč/měsíčně + osobní ohodnocení v případě kvalitní práce.
Kontaktní osoba:Personální asistenti
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz