detail hpp

Skladník v zásilkové společnosti

Popis:Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče na pozici skladníka v zásilkové společnosti.

Nástup dle dohody s uživatelem na informační schůzce, kterou Vám sjednají personální asistentky u nás v kanceláři.
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Vnitrostátní expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:- vykládky a nakládky kamionů
- třídění a přebírání zboží dle EAN kódů
Místo výkonu práce:Praha 10 - Hostivař
Pracovní doba:- pro skladníky bez VZV na výběr směny: 20.00 - 04.30, nebo 23.30 - 08.00 hod. - pro skladníky s VZV na výběr směny: 20.00 - 04.
Požadujeme:- čistý výpis z TR, věk nad 18 let
- spolehlivost, pečlivost, pracovitost
- přiměřená fyzická zdatnost
- agenturní zaměstnání
Nabízíme:- zázemí stabilní společnosti
- možnost týdenních záloh ve výši 50% z odpracovaného
- možnost absolvovat kurz/zkoušku na VZV na náklady firmy
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Nástupní mzda 22 000 Kč + 10% příplatky za práci v noci + osobní ohodnocení
Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:zamestnani@unijob.cz