detail hpp

Recepční na privátní klinice v centru Prahy

Popis:Pro našeho klienta, renomovanou soukromou kliniku v centru Prahy, hledáme elegantní dívku/ženu na pozici recepční. V případě zájmu o tuto pozici Vás požádáme o zaslání Vašeho profesního CV s FOTOGRAFIÍ v českém i anglickém jazyce.
Společnost:Privátní lékařská klinika
O společnosti:Renomovaná privátní klinika vedená MUDr. Martinem Stránským, specialistou na neurologii, primářem na proslulé univerzitě Yale.
Náplň práce:- uvádění hostů a klientů
- přepojování hovorů
- příprava drobného občerstvení
- třídění pošty
- drobná administrativa
- vytváření pozitivní a inspirativní atmosféry na pracovišti
Místo výkonu práce:Praha 1
Pracovní doba:Pondělí - pátek 8.30 - 17.00
Požadujeme:- úplné středoškolské vzdělání
- vzdělání ve zdravotnickém oboru výhodou
- dobrá komunikativní znalost angličtiny
- uživatelská znalost práce na PC
- sympatické vystupování, pozitivní myšlení, komunikativnost, upravený zevnějšek, profesionální přístup ke svěřeným úkolům, reprezentativnost
- decentní, upravený zevnějšek
Nabízíme:- nástupní mzda 23 25 000 Kč
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- práce v příjemném a kultivovaném prostředí
- po zkušební době možné
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- nástupní mzda 23 - 25 000 Kč
Kontaktní osoba:Vladimír Pleticha
Kontaktní telefon:604731770
Kontaktní e-mail:vladimir.pleticha@unijob.cz