brigáda

Manipulační a kompletační práce ve skladu - Říčany

Popis činnosti:Pro našeho klienta, velkoobchod s elektronikou a dalšími spotřebiči v Říčanech u Prahy, hledáme spolehlivé a přiměřeně fyzicky zdatné brigádníky na kompletační a manipulační práce ve skladu.
Společnost:velkoobchod s elektronikou a dalšími spotřebiči
Den nástupu:21. 5. 2018
Termín brigády:21.5.-31.12.2018 ve dnech dle dohody
Pracovní doba:8.30 - 17.00
Lokalita:Říčany u Prahy
Doprava:busy MHD z metra C "Háje" (doba jízdy 20 minut)
Odměna:119 Kč/hod
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- manipulační a kompletační práce ve skladu
- balení a příprava k expedici
- vykládky a nakládky kamionů
Požadujeme:- na tuto brigádu je nutné ZAŠKOLENÍ(na vypsané termíny školení se
informujte telefonicky)
- potvrzení o studiu nebo výpis z rejstříku trestů
- 100% spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost
- nutné absolvovat školení, které probíhá 21.3.2018
Nabízíme:- možnost zálohy kdykoliv při doručení docházkového listu
- práci v přátelském prostředí v zázemí prosperující společnosti
- možnost kompletních obědů v kantýně za pouhých 50 Kč
- proplacení doby strávené na obědě
- možnost dlouhodobé spolupráce
Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz